Klasör

KLASÖR

Klasör, kurumsal kimlik öğesi olarak firmanızın misyon, vizyon bilgilerinin ve projelerinin sunumlarını hedef kitlelere ulaştıracakları basılı yayınlardır.

Klasörler ihtiyaçlara yönelik ebat ve mekanizmalı ya da mekanizmasız olarak gruplandırılabilir. Mekanizmalı klasörler genellikle 2 ve 4 halkalı olarak üretilirler. (Özel durumlarda değişiklik gösterebilir) Klasör içlerinde mekanizmalarının yanı sıra siparişe bağlı olarak ceplerde yapılabilir.Klasörler, ebat olarak 25x31 cm, 25x33 cm, 26x31 cm ve 26x33 cm şeklinde standartlaşmış ve hemen hersektöre uygun olarak benimsenmiştir. Yine firmaların özel siparişlerinde farklı ebatlarda klasör üretimi de yapılabilmektedir.

Klasör kapaklarında sınırsız renk baskı imkanı mevcuttur. Aynı zamanda fark yaratmak ve düşünülen tasarımdaki konsepte uygun olarak gofre ( kabartma ), varak yaldız (altın yaldız, gümüş yaldız), kısmi lak ve selefon gibi tekniklerde uygulanabilir. Klasör kapakları mukavva üzerine basılı tabakanın sıvanması şeklinde üretilir.

Klasör kapaklarında sıvamada kullanılan kağıt cinsleri standart olarak mat kuşe ve parlak kuşedir. Yine ihtiyaç ve tasarıma bağlı olarak desenli (fantezi) kağıtlar da tercih edilebilir.

 

- BÜRO KLASÖRÜ
....Geniş
....Dar

- ÖZEL BASKILI
....2'li Mekanizmalı
....4'lü Mekanizmalı


- NOTER CİLTBEZİGörseller

1. Görsel

2. Görsel

3. Görsel

4. Görsel

5. Görsel

6. Görsel